Uitkomst Huurderspanel mei/juni 2025
De afgelopen maand is een huurderspanel gehouden over het thema doorstroming. De enquête ging over het onderwerp “doorstroming en gemengd wonen”. We hebben dit thema gekozen, omdat we als Rondom Wonen onlangs een doorstroommakelaar hebben aangesteld.
Wij wilden graag weten wat het panel hiervan verwacht en waar zij behoefte aan hebben. Ook wilden we graag weten hoe het panel aankijkt tegen gemengd wonen in complexen waarbij ouderen en jongeren samenwonen. Op basis van de uitkomsten van deze enquête kunnen we onze dienstverlening aanpassen en gaan bouwen aan communitys.
Klik hier voor de uitkomsten van deze enquête. Heeft u naar aanleiding hiervan nog vragen, neem dan vooral contact met ons op!
